NIE ODDAMY MIASTA!

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Ruch Nie oddamy miasta - kim jesteśmy?

Dziękuję za Twoje zaangażowanie i darowiznę na rzecz promocji naszej inicjatywy. To pewne, że tylko zmasowanym, jednogłośnym protestem możemy powstrzymać chore i destrukcyjne plany samorządów i włodarzy miast, którzy za “miskę soczewicy” sprzedają lobbystom naszą swobodę i niezależność!

Dlatego pragnę zapewnić, że przekazane wsparcie wykorzystamy w pierwszej kolejności na KAMPANIĘ BILLBOARDOWĄ w polskich miastach. Mamy już pierwsze lokalizacje i zarezerwowane terminy. 

Jak dotąd, dzięki ofiarności Twojej i wielu innych Darczyńców, udało nam się przeprowadzić szereg innych działań, czyli:

  • kampanię ulotkową w Krakowie i Warszawie – już niebawem otrzymamy z drukarni nowy nakład ulotek i ponownie ruszymy z nimi w miasto;
  • działania na Facebooku alarmujące mieszkańców największych polskich miast zagrożonych wprowadzeniem SCT; dotarliśmy już do ponad 90 tys. osób – chcemy w nowym roku wznowić te publikacje;
  • działania edukujące i mobilizujące opinię publiczną (konferencja ekspercka w Warszawie, spotkanie w Krakowie – jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnych).

 

A teraz: MAŁY PREZENT dla Ciebie. Oto wyjątkowy e-book, który możesz pobrać tutaj:

Rewolucja transportowa: mity, manipulacje, zagrożenia

To nasza pierwsza publikacja. Ruch „Nie Oddamy Miasta” na początku 2024 r. opublikował raport o ekorewolucji w polskich miastach, w którym pokazujemy nie tylko szeroki obraz niekorzystnych zmian, które wciska nam się pod pozorem troski o dobro nasze i planety, ale również szeroki wachlarz instrumentów do walki z ekorewolucją: pisma, wnioski, opinie i ekspertyzy. Ten e-book, który odnajdziesz pod powyższym linkiem, jest już Twój. Bo przecież powstał m.in. dzięki Tobie!

Na koniec zachęcam do regularnego odwiedzania naszej strony nieoddamymiasta.pl oraz naszego konta na Facebooku:

facebook.com/nieoddamymiasta

gdzie na bieżąco komentujemy batalię o nasze podstawowe prawa i wolności, jak również informujemy o naszych kolejnych inicjatywach. 

 

Z pozdrowieniami,

Sławomir Skiba

Ruch społeczny „Nie Oddamy Miasta”

Twoje auto nie wjedzie do „strefy”?
Nowe przepisy uderzą w Ciebie, Twoich bliskich lub firmę?

Napisz do nas – pomagamy osobom poszkodowanym szkodliwymi przepisami:

Organizator: