WESPRZYJ AKCJĘ BILLBOARDOWĄ - NIE ODDAMY MIASTA!

Pomóż nam zebrać 48 000 zł na kontynuację emisji i nowe billboardy w kwietniu i maju!

Pokażmy mieszkańcom prawdę o politykach, którzy chcą nas wykluczać komunikacyjnie poprzez tzw. strefy czystego transportu.

Zaczynamy od Krakowa i Warszawy, czyli miast, w których przegłosowano mieszkańców – bez uwzględnienia ich głosu. Politycy żerujący na niewiedzy i nieświadomości obywateli, co do narzucanych im restrykcji – z tym musimy skończyć!

Przekaż taki datek, na jaki Cię stać (każda złotówka się liczy!) i powiadom Twoich znajomych.

UWAGA! Możemy kontynuować akcję w kwietniu i maju, jeśli zbierzemy dodatkowe środki! Skończmy z dręczeniem zwykłych ludzi pomysłami ekorewolucji. Popsujmy politykom odpowiedzialnym za SCT kolejne kampanie wyborcze! Niech billboardy, których boją się radni i liderzy największych partii pojawią się w nowych lokalizacjach Mazowsza, Małopolski i Dolnego Śląska! Wspierając naszą akcję, masz pewność, że wszystkie billboardy ulokujemy tak, by jak najwięcej kierowców zobaczyło nasz przekaz. Zobacz poniższą galerię zdjęć z pierwszego etapu kampanii i nie zwlekaj – czekamy na Twoje wsparcie!
Nie oddawajmy im naszych miast i samochodów!

Wypełnij formularz, by przekazać datek

POSTAWMY BILLBOARDY PRZECIWKO SCT W NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIASTACH!

CEL ETAPU DRUGIEGO: 48 000 zł

100%

Zebrano już:

50 937 zł

Pozostało:

0 zł


Cel został zrealizowany. Dziękujemy za wsparcie!
Pierwszy etap emisji billboardów: marzec-kwiecień 2024

100%

Zebrano już:

38000 zł

Pozostało:

0 zł

Kim jesteśmy?

Ruch Społeczny „Nie Oddamy Miasta” chce normalności, sprzeciwia się łamaniu konstytucyjnych praw obywatelskich, w tym praw kierowców, przedsiębiorców itd. Zaczęliśmy w Krakowie, który jako pierwszy stał się eksperymentem w procesie wdrażania szkodliwych dla mieszkańców przepisów.

Zorganizowaliśmy już serię pikiet w Krakowie, jak również różnego rodzaju spotkania, konferencje, akcje ulotkowe w Warszawie i Krakowie. Wzięliśmy też udział w niezależnych konsultacjach obywatelskich nt. wprowadzenia SCT we Wrocławiu. Patrzymy władzy na ręce, nie tylko przy okazji próby wprowadzenia SCT, ale także poprzez opiniowanie i publiczne nagłaśnianie niebezpiecznych zapisów umieszczanych w planach i strategiach mobilności.

Obecnie mamy już wolontariuszy w kilku największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Rzeszów.

Nasza działalność jest możliwa tylko dzięki darczyńcom.

Koordynator prac ruchu społecznego: