WESPRZYJ AKCJĘ BILLBOARDOWĄ - NIE ODDAMY MIASTA!

Nie oddamy miasta - zbiórka na billboardy

Pomóż nam zebrać 38 000 zł na billboardy w największych miastach Polski!

Pokażmy mieszkańcom prawdę o politykach, którzy chcą nas wykluczać komunikacyjnie poprzez tzw. strefy czystego transportu.

Zaczynamy od Krakowa i Warszawy, czyli miast, w których przegłosowano mieszkańców – bez uwzględnienia ich głosu. Politycy żerujący na niewiedzy i nieświadomości obywateli, co do narzucanych im restrykcji – z tym musimy skończyć!

Przekaż taki datek, na jaki Cię stać (każda złotówka się liczy!) i powiadom Twoich znajomych.

UWAGA! Mamy niewiele czasu na zebranie środków, gdyż musieliśmy z wyprzedzeniem zarezerwować pierwsze powierzchnie pod billboardy. Będą to miejsca przy ruchliwych arteriach komunikacyjnych – wybrane tak, aby jak najwięcej kierowców zobaczyło nasz przekaz.

Nie oddawajmy im naszych miast i samochodów! 

Wypełnij formularz, by przekazać datek

POSTAWMY BILLBOARDY PRZECIWKO SCT W NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIASTACH!
CEL: 38 000 zł

100%

Zebrano już:

56 931 zł

Pozostało:

0 zł

Ruch Nie oddamy miasta - kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Ruch Społeczny „Nie Oddamy Miasta” chce normalności, sprzeciwia się łamaniu konstytucyjnych praw obywatelskich, w tym praw kierowców, przedsiębiorców itd. Zaczęliśmy w Krakowie, który jako pierwszy stał się eksperymentem w procesie wdrażania szkodliwych dla mieszkańców przepisów.

Zorganizowaliśmy już serię pikiet w Krakowie, jak również różnego rodzaju spotkania, konferencje, akcje ulotkowe w Warszawie i Krakowie. Wzięliśmy też udział w niezależnych konsultacjach obywatelskich nt. wprowadzenia SCT we Wrocławiu. Patrzymy władzy na ręce, nie tylko przy okazji próby wprowadzenia SCT, ale także poprzez opiniowanie i publiczne nagłaśnianie niebezpiecznych zapisów umieszczanych w planach i strategiach mobilności.

Obecnie mamy już wolontariuszy w kilku największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Rzeszów.

Nasza działalność jest możliwa tylko dzięki darczyńcom.

Koordynator prac ruchu społecznego: